Warunki współpracy

STALI KLIENCI:
 1. Klienci stali korzystają przy zakupach ze stałego rabatu uzgadnianego na bazie następujących parametrów:
  • wielkości miesięcznego obrotu realizowanego w GK,
  • częstotliwości  zakupów,
  • sposobu płatności
 2. Każdy klient przy płatnościach gotówkowych otrzymuje dodatkowe 2% rabatu.
 3. Klienci mogą dokonywać rezerwacji i zamówień towarów drogą mailową (biuro@goldenkrokus.pl) lub telefoniczną (22 666 18 75 ; 22 666 18 76 ; 22 424 25 52). Prosimy o podanie danych kontaktowych i Tel, co ułatwi nam potwierdzenie i realizację zamówienia.
 4. Towar odbierany jest osobiście przez klienta lub zawożony przez firmę GK, zgodnie z ustalonymi trasami i harmonogramem realizacji tras.
 5. O terminie dostawy klient powiadamiany jest telefonicznie.
 6. W przypadkach szczególnych  i pilnych zamówień, towar może być na życzenie klienta wysyłany przesyłką  za pomocą firmy kurierskiej. Koszty takiego transportu dzielony jest między GK a zamawiającym. Opłaty za transport zgodne są z bieżącym taryfikatorem przewoźnika. Organizacja i  rodzaj wysyłki ustalana jest indywidualnie z klientem przez pracownika GK.
 7. Stali klienci powiadamiani są na bieżąco drogą mailową i telefoniczną o :
  • przychodzących dostawach,
  • aktualnych promocjach i ofertach specjalnych,
  • przyszłych dostawach ( na kolejne sezony), co umożliwia złożenie wcześniejszych rezerwacji na atrakcyjny dla klienta towar

Zapisy realizowane są w ramach dostaw organizowanych według harmonogramu tras. Posiadamy klientów w każdym zakątku kraju, dlatego też jesteśmy w stanie dostarczać towary klientom z mniejszych miejscowości położonych na naszych głównych trasach transportu.

NOWI KLIENCI:

 1. Sugerujemy aby pierwszych zakupów dokonali Państwo osobiście. Pozwoli to Państwu na:
  • zapoznanie się z jakością towaru,
  • zapoznanie się z towarami jakie BĘDĄ dostarczone w najbliższych dostawach ( zostaną zaprezentowane towary, które otrzyma firma GK w najbliższych  dostawach co pozwoli na określenie terminu ponownej wizyty  u nas i zakup interesujących Państwa towarów),
  • ustalenie wysokości rabatu,
  • ustalenia minimalnych wielkości zamówienia,
  • ustalenie warunków współpracy,
  • zapoznanie się z firmą i jej sposobem działania.
 2. Po ustaleniu warunków współpracy  i dokonaniu kilku systematycznych pierwszych zakupów, klienci nowi mogą dokonywać rezerwacji i zamówień telefonicznych (22 666 18 75 ; 22 666 18 76 ; 22 424 25 52) lub mailowych (biuro@goldenkrokus.pl). Wzór zamówienia do pobrania TUTAJ
 3. W przypadku rezerwacji mailowych, bardzo prosimy o podanie numeru telefonu i adresu firmy, co ułatwi nam potwierdzenie zamówienia.
 4. Po uzyskaniu statusu STAŁEGO KLIENTA, zasady współpracy między naszymi firmami określa punkt powyżej dotyczący stałych klientów.

W przypadku braku możliwości odwiedzenia nas osobiście, prosimy o wysłanie do nas maila (biuro@goldenkrokus.pl) lub faxu ( 22- 666 18 74 ) z informacją  dotyczącą towaru jaki Państwa interesuje, danych Państwa firmy i numerów telefonów - pracownik z Golden Krokus skontaktuje się z Państwem  i omówi możliwości nawiązania współpracy.

Zapewniamy doradztwo i profesjonalna obsługę. U nas dokonają Państwo zakupów w miłej i serdecznej atmosferze.

Po zakupach zapraszamy na filiżankę kawy bądź herbaty i drobny poczęstunek. Zależy nam na tym, aby zakupy u nas były dla Państwa chwilą wytchnienia .